Pokud se chcete podílet na výrobě krásných dekorací, kontaktujte Janu Háteovou


Není nic příjemnějšího, než když někomu darujeme dárek, který ho opravdu potěší. A to, zda dárek někomu udělal anebo neudělal radost, poznáme na první pohled. Proto není divu, že se před Vánoci všichni snaží, seč mohou, aby svým blízkým vybrali a nakoupili právě ty nejkrásnější dárky široko daleko, které je opravdu potěší.
tři ozdoby.png
Ovšem v čem tkví kouzlo toho nejlepšího dárku? Rozhodně nejde o cenu darovaného předmětu ani o to, že je luxusní anebo pochází z dílny světoznámého výrobce. Jde spíše o to, darovat blízkým něco skutečně od srdce a vybrat dárek, který se jim trefí do vkusu a opravdu je potěší.
Jak je tedy vidět, velkou radost může člověku udělat i opravdová maličkost. Třeba v podobě originální vánoční ozdoby, na jakou člověk jen tak někde nenarazí. Jakmile přijdou vánoce, obchody se zaplní levnými a často kýčovitými dekoracemi, které vesměs pocházejí z tovární velkovýroby z asijských zemí. O to více lidé touží po tom, aby svůj domov vyzdobili opravdu krásnými a autentickými dekoracemi, které byly ručně zhotovené právě zde, v České republice.
vánoční zvonky.jpg
A přesně takové jsou výrobky od firmy Selvintech s.r.o. jedná se o drobné dekorační předměty z korálků, nejčastěji s vánoční tématikou. Pokud byste tedy i vy toužili po originální drobné dekoraci, kterou v předvánočním čase zútulníte svůj byt, neváhejte si pořídit třeba kouzelného andělíčka anebo vánoční hvězdu z korálků.
vánoční kuličky.jpg
Ovšem pokud by vás tyto předměty okouzlily natolik, že byste měli chuť se na jejich výrobě také podílet, tak neváhejte. Do jejich výroby se můžete zapojit i vy, stačí, když kontaktujete paní Janu Háteovou z firmy Selvintech, která vám vše potřebné ráda vysvětlí. Jedná se o maximálně flexibilní práci, kterou můžete vykonávat z domova či odkudkoli jen budete chtít. Stačí, když budete mít cit pro jemnou ruční práci a budete dostatečně pečliví, aby výrobky byly dokonalé.